Kathi Leitner

actor

Ditëlindje: 1948

Aktor:

 1. ...
  Anne O'Mally
 2. ...
  Anne O'Mally
 3. ...
  Hanna Gschwendtner
 4. ...
  Annerose
 5. ...
  Agathe Glawitschky
 6. ...
  Mama Mayerhofer
 7. ...
  Anne O'Mally
 8. ...
  Traudl / Hias' Frau / wife
 9. ...
  Elizabeth Hargrave
 10. ...
  Anne O'Mally
 11. 12. Franzi (2009), seriale
  ...
  Anni
 12. ...
  Anne O'Mally

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.