Tanz auf dem Vulkan

Unsere Farm in Irland: Tanz auf dem Vulkan (2010)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Njeriu i shiut (1988)

  image
  Regjia: B.Levinson. Aktorët: D.Hoffman, T.Cruise. Fitues i 4 çmimeve Oskar dhe i 19 çmimeve të tjera kinematografike. Çarli do të përfitojë nga trashëgimia vetëm...
 • Berkli (2005)

  image
  "Punim e Famë: Konflikt në Shtëpi" shënon mbarim i kësaj trilogjisë epike, hulumtimeve të sekreteve të errëta të historisë amerikane. Në shtet që temelohet në...
 • Ditët në re (2007)

  image
  Është ky një film i Silvio Soldini-it „Ditë dhe re” (Giorni e nuvole), i shkruar së bashku me Doriana Leondeff, Feancesco Piccolo dhe Federica Pontremoli. Në këtë...
 • Zadah tela (1983)

  image
  Man due to misunderstanding and hardslife, divorce with his wife and left the city. It comes in a new environment, meeting new people and new wife. Crucified...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.