PëRMBLEDHJE

The patriarch of a family-owned corporation hires a young race car driver to help him design a fuel efficient car in secrecy. They face resistance from the president of the company (the patriarch's grandson), who wishes to eliminate the motor car division because of bad blood between himself and his grandfather. During flashbacks, a parallel set of problems is revealed in the family's past, problems that persist into the present, and the race car driver gets deeper into the web of deception and corporate intrigue.

Fotot

The BetsyThe BetsyThe BetsyThe BetsyThe Betsy

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Një thes me miell (2012)

  image
  Alsemberg, dhjetor 1975, Sarah, 8 vjeç, jeton në një strehë katolike. Një ditë, babai i saj biologjik, të cilin ajo nuk e ka takuar kurrë, vjen për ta marrë për...
 • Jonathan Stone: Threat of Innocence (1994)

  image
  Rocked by the death of his wife, ex-cop Jonathan Stone moves to a Seattle suburb to start a new life. It is there that he is falsely accused of murder and finds...
 • 678 (2010)

  image
  In the bustling streets of Cairo, overflowed with people hurrying to their work, life advances in hectic rhythms. Traffic congestion, noise and buses crammed with...
 • Pranverë në Romë (2003)

  image
  Helen Mirren, Olivier Martinez. Një aktore në fundin e karierës, bie në dashuri me një të ri që në dukje i dhuron gjithçka që i mungonte. Por, pa e kutpuar ajo...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.