PëRMBLEDHJE

Filmed on location in Canada and the United States, this film combines sports photography and the story of several underdog rabblerousers at a ski resort.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Zgjimi i Nedit (1998)

  image
  E cilësuar si komedia më e mirë në festivalin e filmit në Nju Jork. Ned Divajn vdes nga tronditja kur mëson se kishte fituar llotarinë
 • AKADEMIA PËR MODELE NË BIKINI (2015)

  image
  Kur Ti Xhej dhe Benxhi, dy miq 20 vjeçarë nga Kalifornia, dhe shokë të ngushtë, humbin të dashurat e tyre, ata fillojnë një akademi modelimi me modele me bikini...
 • Shi në plazh (1984)

  image
  Një komedi nga Teodor Laço. Interpreton Trupa e Institutit të Lartë të Arteve. Agim Shuka, Viktor Zhusti, Robert Ndrenika, Vera Zheji, Mimika Luca, Birce Hasko,...
 • Pista (2010)

  image
  Burim frymëzimi për filmin „Pista e startit” ("The Runaway") është historia e vërtetë e një piloti amerikanojugor, i cili në vitin 1983 u ul shumë pranë qytetit...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.