PëRMBLEDHJE

Shiloh Fernandez, Amber Heard. Skat, i sapo diplomuar në marketing, ka një ide biznesi që vlen miliona dollarë... Tani, ai ka nevojë për ndihmën e një bashkëpunëtori, për të mbajtur të sigurt idenë e tij, nga spiunët e korporatave...

Fotot

Shurupi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rastësisht shtatzënë (2007)

  image
  Seth Rogen, Katherine Heigl. Pas një nate pasionante ku të dy ishin të dehur, një vajzë e suksesshme dhe një djalë dembel i thonë 'lamtumirë' njëri tjetrit. Por...
 • Vajza ime çapkëne (2008)

  image
  Elisha Cuthbert, Jesse Bradford. Çarli, një i ri që sapo ka mbaruar universitetin e ka planifikuar me detaj jetën e tij. Kjo deri ditën kur takon një vajzë të re...
 • Judge Priest (1934)

  image
  Judge William "Billy" Priest lives in a very patriotic (Confederate) southern town. Priest plays a laid-back, widowed judge who helps uphold the law in his...
 • My Father the Hero (1991)

  image
  Veronique, living with her divorced mother, is going on holiday to Mauritius with her father. To impress a local boy, Benjamin, she manages to complicate the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.