Vlerësimi: 5.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.4/10
(68 Voto)

Fotot

Organizatorja e dasmaveOrganizatorja e dasmaveOrganizatorja e dasmaveFoto: RTLOrganizatorja e dasmaveFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLFoto: RTLOrganizatorja e dasmaveOrganizatorja e dasmaveOrganizatorja e dasmaveOrganizatorja e dasmaveOrganizatorja e dasmave

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Father by Force (1969)

  image
  The story is inspired by the comedy of the most famous Yugoslav playwright, Branislav Nusic. Zarko, a young poet, is being chased by police for publishing an...
 • Më josh, po munde (2019)

  image
  Seth Rogen, Charlize Theron. Kur një gazetar ritakon dashurinë e tij të parë, Sharlotën, që përgatitet të kandidojë si Presidente, kimia e pashmangshme mes tyre i...
 • The Story of Us (2019)

  image
  The owner of a bookstore butts heads with an architect who plans on renovating the neighbourhood.
 • Idhët-ëmbël (2009)

  image
  Një ekspert i vlerësuar robusto është dërguar në Tajlandë nga shefi i tij manjatit eksentrik për kafe për të blerë një kulture ekzotike për fasule. Jeta e tij "e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.