Liebeskarussell

Unsere Farm in Irland: Liebeskarussell (2010)

Dramë | Gjermani
Regjia: Karola Meeder

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Honeymoons (2009)

  image
  'Honeymoons' shows us that the distance between Eastern and Western Europe is more than a question of kilometers. The films follows two couples, one is Albania,...
 • The Real Estate (2018)

  image
  After a life of decadence and monthly allowances, sixty-eight-year-old Nojet inherits an apartment building in downtown Stockholm. However, the building turns on...
 • Endrra për baletin (2018)

  image
  Paige ka talentin, vullnetin, pasionin, vendosshmërinë për tu berë një balerinë e zonja. Por ajo që Paige nuk ka, është mbështetja e mamasë. Ndërsa ajo po...
 • Doomsday (2015)

  image
  An apocalyptical storm threatens to wipe out an entire country. A state of emergency is raised while mayhem breaks out.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.