Vlerësimi i përdoruesit: 1/10

SEZONI: 4

EPISODI: 9

PëRMBLEDHJE

Brought together by a team of dating and psychology professionals, two complete strangers agree to an unusual proposal: getting legally married the moment they first meet.

Fotot

Married At First SightMarried At First Sight

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.