REKOMANDIMET
 • Paparazzo lov (2013)

  image
  Profesionalni paparazzi ovog rijaliti šou programa donose snimke koje su tokom proteklog perioda snimili širom Balkana. Paparazzo lov donosi sve aktuelnosti iz...
 • Pinkove zvezdice

  image
  “Pinkove zvezdice” predstavljaju regionalno muzičko takmičenje za decu do 15 godina. Otkako je počeo sa emitovanjem 2014. godine, ovaj dečiji šou program je...
 • Udhëtim dhe Gatime, Gordon, Xhino dhe Fredi (2018)

  image
  Shefi skocez Gordon Ramsei, kuzhinierin italian Xhino D'Akampo dhe menaxherin francez Fred Sirieks, nisin një udhëtim të ri me rulotë, për tre javë, anë e mbanë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.