Brought together by a team of dating and psychology professionals, two complete strangers agree to an unusual proposal: getting legally married the moment they first meet.

Transmetimet në kanale:

RTL  

Episodi vijues:

21.5.24
15:00
Episodi i ri Married At First Sight 4, Ep. 33
21.5.24
21:15
Episodi i ri Married At First Sight 4, Ep. 34
e mërkurë
15:00
Episodi i ri Married At First Sight 4, Ep. 34
Nesër
18:00
Married At First Sight 4, Ep. 17
e hënë
21:15
Episodi i ri Married At First Sight 4, Ep. 35
e martë
15:30
Episodi i ri Married At First Sight 4, Ep. 35
e martë
21:15
Episodi i ri Married At First Sight 4, Ep. 36
29.5.24
15:30
Episodi i ri Married At First Sight 4, Ep. 36
REKOMANDIMET
  • Paparazzo lov (2013)

    image
    Profesionalni paparazzi ovog rijaliti šou programa donose snimke koje su tokom proteklog perioda snimili širom Balkana. Paparazzo lov donosi sve aktuelnosti iz...
  • Pinkove zvezdice

    image
    “Pinkove zvezdice” predstavljaju regionalno muzičko takmičenje za decu do 15 godina. Otkako je počeo sa emitovanjem 2014. godine, ovaj dečiji šou program je...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.