poster

Dolittle

Dolittle (2020)

Aventure, Komedi, Familjar, Fantazi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 30.1.20
Cineplexx
Vlerësimi: 7.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.