poster

Jumanji The Next Level

Jumanji: The Next Level (2019)

Aksion, Aventure, Komedi, Fantazi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Jake Kasdan

Ku të shikojmë
In cinema from 12.12.19
Cineplexx

SYNOPSIS

Një grup shokësh rikthehen në Jumanji për të shpëtuar njërin prej tyre, por zbulojnë se gjërat nuk janë ashtu siç i prisnin. Lojtarët duhet të përballen me sfida te panjohura, prej shkretëtirave të thata deri tek malet me dëborë, në mënyrë që të shpëtojnë prej lojës më të rrezikshme në botë.

Rishikimit


No reviews
RECOMMENDATIONS
 • Robin Hood (2018)

  sot
  image
  Një luftëtar i kryqëzatave dhe komandanti "Moor" ngrejnë një revoltë të guximshme kundër mbretërisë së korruptuar angleze.
 • The Spy Next Door (2010)

  sot
  image
 • LOJRAT E DRERËVE (2000)

  sot
  image
  Pas skllavërisë gjashtëvjeçare për shkak të vjedhjes së makinës, Rudi Dankan dhe shoku i tij i dhomës Nik do të dalin përfundimisht në liri. Pas shumë tregimeve...
 • GJURMUESI (2010)

  sot
  image
  Set në vitin 1903, Tracker është një dramë Ndjekje në të cilën Arjan (Ray Winstone), një i mbijetuar guerile i Boer Luftës Afrikës së Jugut, tokat në koloniale...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.