PËRMBLEDHJE

N.Rapace, M.Fassbender, Ch.Theron. Nga regjisori Ridley Scott, vjen një film fantashkencë i papërsëritshëm. Një grup shkencëtarësh zbulojnë disa shpella me të dhëna që mund të tregojnë zanafillën e njerëzimit. Por cfarë fshihet pas tyre?

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.