Vlerësimi: 5.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.9/10
(10 Voto)

Fotot

Hellboy - Ferri Po AfronFoto: RTL / © 2019 Summit Entertainment , LLC.Foto: RTL / © 2019 Summit Entertainment , LLC.Foto: RTL / © 2019 Summit Entertainment , LLC.Foto: RTL / © 2019 Summit Entertainment , LLC.Foto: RTL / © 2019 Summit Entertainment , LLC.Foto: RTL / © 2019 Summit Entertainment , LLC.Foto: RTL / © 2019 Summit Entertainment , LLC.Foto: RTL / © 2019 Summit Entertainment , LLC.Foto: RTL / © 2019 Summit Entertainment , LLC.Foto: RTL / © 2019 Summit Entertainment , LLC.Hellboy - Ferri Po AfronHellboy - Ferri Po AfronHellboy - Ferri Po AfronHellboy - Ferri Po AfronHellboy - Ferri Po AfronHellboy - Ferri Po AfronHellboy - Ferri Po AfronHellboy - Ferri Po Afron

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rrjeti i Gënjeshtrave (2008)

  e diel
  image
  Roxher Ferris është një operativ i CIA-s që punon në lindjen e mesme. Cinizmi mbizotëron kudo. Roxheri punon në Aman me Hani Salam, shefin e sigurisë së...
 • Bllokuar ne stacionin hapesinor (2002)

  e diel
  image
  Ice-T, Hannes Jaenicke: Amerikanët dhe rusët kanë ngecur në bordin e një stacioni hapësinor të dëmtuar. Një skuadër shpëtimi dërgohet nga toka përfshirë...
 • Nga mesi i errësirës (1978)

  e diel
  image
  Petriti hyn si pastrues në Ministrinë e Brendëshme. Djaloshi i ri zbulon shumë të fshehta të këtyre korridoreve dhe të bashkëpunëtorëve të fashizmit. Ai kërkon të...
 • Dritare të hapura (2014)

  e diel
  image
  Pasi pranon të spiunojë përmes kompjuterit aktoren e tij të preferuar, një njeri fut veten dhe atë në rrezik dhe të dy do ta gjejnë veten në një lojë të sëmurë ku...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.