Fotot

Engjelli i hakmarrjesEngjelli i hakmarrjesEngjelli i hakmarrjesEngjelli i hakmarrjesEngjelli i hakmarrjesEngjelli i hakmarrjesEngjelli i hakmarrjes

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Snajper 8: Fundi i një vrasësi (2020)

  Sot
  image
  Kur snajperi Brandon Becket akuzohet për vrasjen e një personaliteti të huaj, ai i kërkon ndihmë të vetmit person tek i cili ka besim, snajperit legjendar Thomas...
 • Agjenti Salt (2010)

  Sot
  image
  Angelina Jolie. Një agjente e CIA-s, akuzohet nga një ish agjent rus, se ka nje identitet të dyfishtë dhe ndërkohë që të gjitha agjensitë e inteligjencës vihen në...
 • Sulm në Bushwik (2017)

  Sot
  image
  Pasi një skuadër ushtarake misterioze merr kontrollin e qytetit, Lusi ndihmohet nga një veteran lufte të kalojë 5 blloqet e lagjes "Bushuik" për të shkuar në...
 • Heronjtë e Vërtetë (2015)

  Sot
  image
  Skot Lang i dhurohet një kostum i cili ka aftësinë të zvogëlojë përmasat por të rrisë maksimalisht fuqinë e përdoruesit, duke e kthyer në superheroin e ri. Por...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.