PëRMBLEDHJE

Në perëndimin e largët në kohën kur hekurudha shtrihej gjithnjë e më tej ushtarët kapnin kuaj të egër dhe i vinin nën zgjedhë për të punuar për ta. Spirit është një kalë i veçantë ai s'mund të rri dot i lidhur dhe në shërbim të ushtarëve.

Fotot

SpiritSpiritSpiritSpiritSpiritSpiritSpirit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Spirit: I lirë dhe rebel (2021)

  image
  Jeta e vogëlushes Lucky Preskotit, ndryshon përgjithmonë kur ajo zhvendoset nga shtëpia e saj në qytet, në një qytet të vogël kufitar dhe miqësohet me një mustang...
 • Planeti i Thesarit (2002)

  image
  Nga krijuesit e 'Aladin' dhe 'Sirena e vogël', vjen një tjetër përrallë e mrekullueshme për kurajon, miqësinë dhe zbulimet e mëdha. Një aventurë fantastike në...
 • Na ishte nje here nje pyll (1993)

  image
  Set in a dugout in Aisne in 1918, it is the story of a group of British officers, led by the mentally disintegrating young officer Stanhope, as they await their...
 • Këlyshët: Kodi i Marko Polos (2010)

  image
  Personazhe fantastikë, të gjithë sëbashku, të gjithë për një qëllim...: Të gjejnë një kod, atë të Marko Polos. Mos humbisni një aventurë plot fantazi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.