Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 3.8/10
(13 Voto)

PëRMBLEDHJE

Këtë herë Batmani do të duhet të përballet jo vetëm me Xhokerin dhe kriminelët e tjerë të Gotatmit, por edhe me përgjegjësi të tjera shumë të mëdha...

Fotot

Lego: Filmi i BatmanitLego: Filmi i BatmanitLego: Filmi i BatmanitLego: Filmi i BatmanitLego: Filmi i BatmanitLego: Filmi i BatmanitLego: Filmi i BatmanitLego: Filmi i BatmanitLego: Filmi i BatmanitLego: Filmi i BatmanitLego: Filmi i BatmanitLego: Filmi i BatmanitLego: Filmi i BatmanitLego: Filmi i BatmanitLego: Filmi i Batmanit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Iriqi Sonik (2020)

  image
  Me Ben Schwartz, Jim Carrey, James Marsden. Iriqi Sonik dhe miku tij i ri më i mirë, Tomi, bashkojnë forcat për të mbrojtur planetin nga gjeniu i ligë, Dr....
 • Epoka e akullnajave 2 (2006)

  image
  Manny, Sid dhe Diego Zbuluan se Epokës së Akullnajave po i vjen fundi, ata bashkohen të gjithë për një udhëtim në një tokë më të lartë, Në udhëtim ato zbulojnë se...
 • Planeti 51 (2009)

  image
  Planeti 51 banohet nga qenie te gjelbra e paqësore. Por mbërritja e alienëve nga planeti Tokë, do të ndryshojë gjithçka. Këta të fundit janë dërguar nga NASA për...
 • Asteriksi në Britani (1986)

  image
  Pas pushtimit të Galise, Jul Çezari e kthen vemendjen e tij nga Britania. Britania pushtohet shumë shpejt nga romaket, me përjashtim të një fshati të vogel që i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.