PëRMBLEDHJE

Ne Polinezinë e lashtë, kur një e keqe e madhe kërcënon ishullin e saj, Moana, vajza adoleshente e kryetarit të fshatit, betohet se do të bëjë gjithçka për të shpëtuar të gjithë banorët.

Fotot

MoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoanaMoana

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rapanzell (2010)

  image
  Hajduti më i kërkuar i mbretërisë, Flynn Rider fshihet në një kullë misterioze dhe aty takon Rapanzëll, një princeshë me flokë të gjatë, që ka edhe veti magjike....
 • Koko dhe sekreti i madh (2017)

  image
  I përballur me ndalimin e muzikës në familjen e tij prej shumë gjeneratash, Migeli 12 vjeçar futet në 'Tokën e të Vdekurve' për të gjetur stërgjyshin e tij, një...
 • Elefanti dhe Bota Mikroskopike (2008)

  image
  Shpikja me e madhe e universit so te ndosh ne vendin me te vogel te imagjinueshem dhe elefanti Horton do te mbroje komunitetin mikroskopik qe beri shpikjen nga...
 • Fern Gali (1992)

  image
  Banorët magjikë të Pyllit të Shiut luftojnë për të shpëtuar shtëpinë tyre. Ajo kërcënohet nga një forcë shkatërrimtare e quajtur Heksus. A do të arrijnë ata ta...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.