PëRMBLEDHJE

Ndërkohë që lufta midis dy motrave mbretëresha Ravena dhe Freja arrin kulmin, gjahtari Erik dhe luftëtarja Sara, të rritur për të qenë mbrojtës të Frejës, bëjnë të pamundurën të fshehin dashurinë e tyre, ndërkohë që luftojnë të keqen.

Fotot

Gjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e DimritGjahtari: Lufta e Dimrit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Drakula: Historia e patreguar (2014)

  image
  Luke Evans. Historia e patreguar e origjinës së Drakulës. I këcënuar nga pushtimi Otoman, që kërkon t'i marrë edhe fëmijët e tij si ushtarë, Drakula kërkon...
 • Xhek Hanteri dhe thesari i humbur i Ugaritëve (2008)

  image
  Ugarit: Ana, një qytet i lashtë, i zhdukur për mijëra vjet nën rërën e një shkretëtire siriane, u zbulua përsëri në vitin 1922. U rizbulua pa thesarin e tij...
 • Xhek Hanter dhe kërkimi pas varrezës së ehnatonit (2008)

  image
  Xhek Hanter takohet me Liz Xhonson, operative i NSA-së, e cila i shpjegon që obelisk me simbole ugarite, të cilin në Egjipt gjeti dr. Lena Halstrom, lidh faraonin...
 • Xhek Hanter dhe ylli i parajsës (2009)

  image
  Xhek Hanter merr informacione se “Yll Hyjnor”: ndoshta është në Turqi. Gjurmë më e mirë është Amen Antaki, shitësi i antikave, i biri i të cilit, Faud shkonte në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.