PËRMBLEDHJE

pas një aksidenti me helikopter, punësohet nga CIA si analist sekret në Wall Street. Ai zbulon një komplot rus për të falimentuar ekonominë amerikane me anë të një sulmi terrorist. Për këtë, CIA e dërgon në Rusi, ku atje gjërat ndërlikohen.

Fotot

Jack Ryan - ZanafillaJack Ryan - ZanafillaJack Ryan - ZanafillaJack Ryan - ZanafillaJack Ryan - ZanafillaJack Ryan - ZanafillaJack Ryan - ZanafillaJack Ryan - ZanafillaJack Ryan - ZanafillaJack Ryan - Zanafilla

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.