Vlerësimi: 7.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.08/10
(25 Voto)

Fotot

Konti i Monte KristosKonti i Monte KristosKonti i Monte KristosKonti i Monte KristosKonti i Monte KristosKonti i Monte KristosKonti i Monte KristosKonti i Monte KristosKonti i Monte KristosKonti i Monte Kristos

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Les aventures extraordinaires d'Adèle Blanc-Sec (2010)

  e shtunë
  image
  An adventure set in the early party of the 20th century and focused on a popular novelist and her dealings with would-be suitors, the cops, monsters, and other...
 • Ulvërini (2013)

  e shtunë
  image
  Fanatshkence/Aksion, Hugh Jackman, Will Yun Lee, Tao Okamoto: Në Japoninë e ditëve të sotme, Volverini ka dalë nga thellësitë dhe në një botë të re dhe të...
 • Mision i pamundur (1996)

  e shtunë
  image
  FMN është mbyllur si arsye e bombardimeve në Kremlin, duke bërë që Etan Hunt dhe ekipi i tij i ri t'i vihen pas terroristit Hendricks për të vënë në vend emrin e...
 • Vampiri i Fundit (2009)

  e shtunë
  image
  Ngjarjet zhvillohen në një periudhë futuriste, ku vampirët përbëjnë shumicën e popullsisë në rruzullin tokësor dhe vetëm 5% e racës njerëzore ka mbetur. Kjo është...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.