poster

Eden

Eden (2019)

Драма, Документарец | Германија, Франција
Режисер: Dominik Moll

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.0/10

A Greek beach on a sunny day. All of a sudden, a small dinghy boat crammed with fifty refugees lands on the beach and its passengers start running through a crowd of stunned tourists. This disturbing scene shapes the destinies of ...

Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.