Comedy about a handsome nurse (Millowitsch) and her work in a hospital in Cologne, Germany with a selfish doctor (Sittler).

Беше на каналите:

RTL DE  SUPER RTL  

Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.