poster

Stories not to sleep

Historias para no dormir (2021)


Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.3/10

"Historias Para No Dormir" is four independent horror stories that pay tribute to the classic format of Narciso Ibáñez Serrador, directed by and starring well known names in Spanish cinema.

Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.