Оценка на корисникот: 8.7/10
(120 гласови)

Viewers can travel to the far corners of the planet and discover the secrets of Earth's few remaining untouched lands, all flourishing with rich biodiversity.

Се прикажува на каналите:

SLO1  

Беше на каналите:

BBC Earth  EXP Natyra  HTV1  SLO2  

Следна епизода:

10.2.23
13:35
Едем: недопрена планета 1, Еп. 6 ®
ПРЕПОРАКИ
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.