рејтинг: 6.5/10
Оценка на корисникот: 9.5/10
(2 гласови)

Содржина

Степхание и Оливер трагају за љубављу у телевизијској емисији. Али што је с њиховим згодним водичем, Алеxом?

Слики

Мој један јединиМој један јединиМој један јединиМој један јединиМој један јединиМој један јединиМој један јединиМој један јединиМој један јединиМој један једини

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Љубовни ноти (2007)

  image
  Кога популарната и барана ѕвезда на кантри музика, Џејми Дерингер, се согласил да биде интервјуиран од Нора Фланери, која е критичарка од областа на класичната...
 • Вознемирен (2011)

  image
  Анабел Котон е прекрасна и шармантна пациентка што има рак, но и голема љубов кон животот и природниот свет. Инок Бри е млад маж што се има откажано од животот,...
 • Додека бевме овде (2012)

  image
  Додека работела на литературно дело на еден ирски остров, мажена жена има афера со помлад маж...
 • Тераса на крову (1995)

  image
  Два педесетогодишњака живе усамљено у Београду и сваки на свој начин подноси голготе рата, санкција и безнаѓа. Обојица верују да им се више ништа лепо не може...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.