рејтинг: 5.5/10
Оценка на корисникот: 8.2/10
(30 гласови)

Содржина

Во третото продолжение на серијалот Страшен филм, Синди (Ана Фарис) треба да ги истражи чудните кругови на полињата и мистериозното убиствено видео, и да му помогне на претседателот (Лесли Нилсен) да ја спречи инвазијата на вонземјаните.
Мистериозно убиствено видео циркулира наоколу. Едно гледање на видеото и ти остануваат седум дена живот. Новинарката Синди Кемпбел (Ана Фарис) го гледа видеото и се обидува да се спаси од смртта. Но тоа не е единствената мистерија. Мистериозни кругови на полињата се појавуваат на локалната фарма на Том (Чарли Шин) и Џорџ (Сајмон Рекс). Со помош на Тетка Шаниква (Квин Латифа), Синди се сомнева дека вонземјаните можеби се повразни со убиственото видео и мора д а ги реши двете мистерии пред да се случи крај на светот.

Слики

Страшен филм 3MiramaxMiramaxMiramaxMiramaxMiramaxMiramaxСтрашен филм 3Страшен филм 3Страшен филм 3Страшен филм 3Страшен филм 3Miramax

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.