poster

Бегхед: Гласот на мртвите

Baghead (2023)

Xорор, Mистерија | Обединетото Кралство
Режисер: Alberto Corredor

Каде да се погледне
Во кината од 21.3.24
Cineplexx
рејтинг: 5.5/10
Оценка на корисникот: 10/10

Содржина

Една млада жена наследува запуштен паб и открива мрачна тајна во неговиот подрум - Бегхед - суштество што ја менува формата што ќе ви овозможи да разговарате со изгубените сакани, но не без последици.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.