poster

Sappy Holiday

Sappy Holiday (2022)

Режисер: Andrew Cymek

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.5/10

Содржина

When a sous chef accidentally discovers her boyfriend is going to propose to her on Christmas Eve, she begins doubting their future together; especially when a handsome maple farmer rescues her from a snowstorm.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
  • Десет корака до љубави (2021)

    image
    Сопхиејини планови с десет корака иначе добро функционирају, но кад сличним приступом покуша пронаќи љубав, почне наилазити на проблеме.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.