poster

Brass

Brass (1985)

Режисер: Corey Allen

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.5/10

Содржина

The Chief of Detectives of the New York Police Department, is a tough cop who has worked his way up the ladder from being on a beat.

Слики

Brass

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.