poster

Black Rider

Schwarzfahrer (1993)

Режисер: Pepe Danquart

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 7.6/10

Содржина

A young black man is verbally harassed by an older woman on a streetcar, while the other passengers remain silent. He finally exacts his revenge.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.