Содржина

Кога еден бизнисмен ќе ја замени за нејзината шефица на маскенбал, таа продолжува со измамата за Божиќ. Нејзината мисија е да го обезбеди како клиент. Кога ќе се откријат неговите сопствени мотиви, двајцата сфаќаат дека тоа би можело да биде љубов.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.