Sexennial Plan

Plan Sexenal (2014)

Трилер, Xорор | Мексико
Режисер: Santiago Cendejas

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.5/10

Содржина

Mercedes’ fantasy turns into a nightmare. Juan’s greatest fear takes the shape of a strange man entering his house. The city has fallen into chaos and anarchy, so it's going to be difficult to get some ice for the drinks; but tonight, Mercedes is an object of desire to men, so nothing else matters.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.