poster

Планет

El Planeta (2021)

Драма, Комедија | Шпанија, САД
Режисер: Amalia Ulman

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.3/10

Содржина

Amidst the devastation of post-crisis Spain, mother and daughter bluff and grift to keep up the lifestyle they think they deserve, bonding over common tragedy and an impending eviction.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.