Содржина

Лиз се враќа куќи побринути се за отуѓеног оца, но одлучна је својој кќери припремити савршен Божиќ. Поновно се зближава с најбољим пријатељем.

Слики

Божиќно зближавање

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.