Të gjitha kafshët kanë një sfidë: të gjejnë ushqim që të mbijetojnë. Njihuni me rebelët më të mëdhenj të planetit. Ata vjedhin, mashtrojnë, madje përdorin forcën më brutale. Por a mund të jetë kjo sjellje, sekreti për suksesin e tyre?

Ishte në kanal:

EXP Natyra  HTV1  BBC Earth  

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.