poster

Mapa

Mapa (2020)

Komedi, Dramë, Fantazi | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.1/10

Metin is a young man who has lost his girlfriend and the mother of his baby daughter. A couple of months later, at his 30th birthday, he struggles more badly than he had thought with his everyday life as a single parent.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.