Notizie, reportage e aggiornamenti dell'ultimo minuto.

Transmetimet në kanale:

RAI 2  

Ishte në kanal:

Ora News  

Episodi vijues:

e diel
20:30
TG2 20.30
e hënë
18:15
TG2
e hënë
20:30
TG2 20.30
Sot
08:30
TG2
Sot
18:15
TG2
Sot
20:30
TG2 20.30
Nesër
08:30
TG2
Nesër
18:15
TG2
Nesër
20:30
TG2 20.30
e enjte
08:30
TG2
e enjte
18:15
TG2
e enjte
20:30
TG2 20.30
e premte
08:30
TG2
e premte
18:15
TG2
e premte
20:30
TG2 20.30
20.4.24
20:30
TG2 20.30
21.4.24
20:30
TG2 20.30
22.4.24
08:30
TG2
22.4.24
18:15
TG2
22.4.24
20:30
TG2 20.30
REKOMANDIMET
 • TG2 Post

  image
  Rubrica informativa del TG2.
 • TGR Buongiorno Italia

  image
  Di Federico Zurzolo, Daniela Sodano, Ines Maggiolini e Antonello Perillo coordinamento organizzativo Claudio Lanza a cura della TGR Lombardia e TGR Campania e con...
 • 21 Minuta

  image
  RTV21 - 21 Minuta.
 • Crno na bijelo

  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.