poster

The Carpetbaggers

The Carpetbaggers (1964)

Dramë, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.5/10

PëRMBLEDHJE

Unhappy Jonas Cord expands his late dad's chemical firm and moves into pictures, taking revenge on his starlet stepmum. Turning a call-girl into a movie star, he begins a loveless marriage, until he is confronted by his old mentor Nevada Smith.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Njeriu i mirë (1983)

  image
  Telo dhe Vera, dy të rinj të dashuruar, para se të finalizojnë dashurinë e tyre, kalojnë nëpër intrigat e thurura nga vëllai i Verës, Kiço. Ky i fundit, duke qenë...
 • Një botë më e mirë (2020)

  image
  Vanessa Kirby. Abigail jeton me burrin e saj në një fermë të izoluar. Kur në pranverë vjen një fqinjë e re, miqësia e dy grave shndërrohet shpejt në pasion, i...
 • Apasionata (1983)

  image
  Motivi kryesor i sonatës së famshme "Apasionata" të Bethovenit, nga një punë diplome, bëhet lajtmotiv në dashurinë e Mirës, studente e pianos, dhe Arturit,...
 • The Great Journey (2004)

  image
  Reda, summoned to accompany his father on a pilgrimage to Mecca, complies reluctantly - as he preparing for his baccalaureat and, even more important, has a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.