Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(3 Voto)

PëRMBLEDHJE

Maggie is working at a wedding as a photographer when she runs into her ex. It's tense until they remember how well they sing together.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rome in Love (2019)

  image
  An actress's dreams come true when she lands the lead role in a remake of Roman Holiday.
 • Flip That Romance (2019)

  image
  As Spring blooms, rival house flippers who once dated, Jules Briggs and Lance Waddell, end up owning dual sides of a dilapidated duplex. They decide ownership of...
 • Dhjetë gjëra që duhet të bëjmë para se të ndahemi (2020)

  image
  Pasi Abigeil, një nënë beqare e dy fëmijëve, mbetet shtatzënë pas një aventure prej një nate me Benin, dyshja e çuditshme përpiqet që të krijojë diçka që...
 • Christmas on Ice (2020)

  image
  The story of Courtney Bennett, a former Olympic skating hopeful who teaches skating classes and runs the city's outdoor public skating oval in the Common behind...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.