PëRMBLEDHJE

Five old friends have to prove themselves one last time. 30 years after the hopeful young band Bochums Steine have separated after a disastrous live performance, fatally ill Rainer tries to re-activate his old cronies

Fotot

ComebackComebackComebackComebackComebackComebackComebackComebackComebackComebackComebackComebackComebackComebackComebackComebackComeback

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.