PëRMBLEDHJE

A group of teenagers is involved in a rape. As offenders, accomplices and victims. The crime seems to have no consequences, but it quickly becomes clear that not everyone feels guilt and shame. Dealing with the dept destroys friendships and hopes. While the mother of the victim piece by piece finds out that her daughter was raped, one of the offenders confesses the incredible act to his parents. But they react differently than he hoped.

Fotot

Isy Way OutIsy Way OutIsy Way OutIsy Way OutIsy Way OutIsy Way OutIsy Way OutIsy Way OutIsy Way OutIsy Way OutIsy Way OutIsy Way OutIsy Way OutIsy Way OutIsy Way Out

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Bodybuilder (2014)

  image
  Twenty year old Antoine has made enemies of a gang of young thugs, to whom he owes money. Fed up with his scams and petty crimes, his mother and older brother...
 • Një thes me miell (2012)

  image
  Alsemberg, dhjetor 1975, Sarah, 8 vjeç, jeton në një strehë katolike. Një ditë, babai i saj biologjik, të cilin ajo nuk e ka takuar kurrë, vjen për ta marrë për...
 • 10 Days in a Madhouse (2015)

  image
  In 1887, at age 23, reporter Nellie Bly, working for Joseph Pulitzer, feigns mental illness to go undercover in notorious Blackwell's Island a woman's insane...
 • Komisari i dritës (1966)

  image
  Luftëtari i brigadave partizane, Dritan Shkaba, ngarkohet me detyrë që të hapë shkolla në fshatrat e Mirditës. Por ai do të hasë vështirësi nga forcat që përpiqen...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.