poster

Instikt Fatal

Fatal Instinct (1993)

Komedi, Krim, Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Carl Reiner
Pink Thriller | e enjte | 04:00

Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.9/10
(7 Voto)

PëRMBLEDHJE

A spoof of the late '80s and early '90s suspense thrillers and murder mysteries, including Basic Instinct, Sleeping With The Enemy, and Cape Fear. A cop/attorney (yes he's both) is seduced by a woman while his wife is having an affair with a mechanic. Lots of other sublots and visual gags in the style of Naked Gun. Check the rating.

Fotot

Instikt Fatal

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Gettin' Square (2003)

  image
  Gettin' Square is about starting over, keeping clean and going straight. Barry Wirth is fresh out of prison and determined to stay on the straight and narrow. But...
 • Njerëz të besës (2012)

  image
  Al Pacino, Christopher Walken, Alan Arkin. Ditën që del nga burgu pas 28 vitesh, një gangster që i ka kaluar koha, bashkohet me 2 shokët e tij moshatarë për një...
 • Në Bryzh (2008)

  image
  Supozohej qe ata duhet te ishin zhdukur dhe te prisnin per telefonaten e bosit. Ne Bryzh.nese s'mund te fshihesh dot, te fshijne nga faqja e dheut pergjithmone.
 • Zhvatëset e Uoll Stritit (2019)

  image
  Në vitin 2014, gazetarja Elizabeta kërkon të shkruajë një artikull për striptisten Destini dhe mentoren e saj, Ramona Vega. Historia e pazakontë e një grupi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.