PëRMBLEDHJE

Planet vrastare të dy vëllezërve shkojnë disi keq në këtë komedi të errët australiane.

Fotot

Foleja e vëllezërveFoleja e vëllezërveFoleja e vëllezërveFoleja e vëllezërveFoleja e vëllezërveFoleja e vëllezërveFoleja e vëllezërve

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Dream Team (1989)

  image
  Dr. Weitzman works with patients in a sanitarium. Convinced that all that his "group" needs is a some fresh air and some time away from the sanitarium, he...
 • Two Down (2015)

  image
  Two Down is the first theatrical feature from Fizz and Ginger Films, whom Screen International (UK), picked for their 'Stars of Tomorrow' edition in 2013. Set in...
 • Kur të rriten fëmijët (2019)

  image
  Patricia Arquette, Felicity Huffman. Tri mikesha të lëna pas dore nga djemtë e tyre të rritur, nisen për Nju Jork për t'u riafruar me ta. Por, kur prindërit...
 • The Grand (2007)

  image
  An improvisational comedy using a handful of actors playing characters competing in an actual poker tournament.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.