poster

Rivalë në Vila Kapri

Just Getting Started (2017)

Aksion, Krim, Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Ron Shelton
Pink Comedy | Sot | 21:03

Vlerësimi: 4.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.7/10
(27 Voto)

PëRMBLEDHJE

Morgan Freeman, Tommy Lee Jones. Një ish agjent i F.B.I-së dhe ish avokat i mafiozëve, duhet të lënë mënjanë rivalitetin e tyre dhe të bëhen bashkë për t'ju shmangur njerëzve që kanë ardhur për t'i eliminuar...

Fotot

Rivalë në Vila KapriRivalë në Vila KapriRivalë në Vila KapriFoto: RTL / ©2017 BGP Releasing LLC. All Rights Reserved.Foto: RTL / ©2017 BGP Releasing LLC. All Rights Reserved.Rivalë në Vila KapriFoto: RTL / ©2017 BGP Releasing LLC. All Rights Reserved.Rivalë në Vila KapriFoto: RTL / ©2017 BGP Releasing LLC. All Rights Reserved.Foto: RTL / ©2017 BGP Releasing LLC. All Rights Reserved.Foto: RTL / ©2017 BGP Releasing LLC. All Rights Reserved.Rivalë në Vila KapriFoto: RTL / ©2017 BGP Releasing LLC. All Rights Reserved.Rivalë në Vila KapriFoto: RTL / ©2017 BGP Releasing LLC. All Rights Reserved.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Delicatessen (1991)

  image
  Post-apocalyptic surrealist black comedy about the landlord of an apartment building who occasionally prepares a delicacy for his odd tenants.
 • Binjakë (1988)

  image
  Arnold Schwarzenegger, Danny De Vito. Dy vëllezër të pazakontë binjakë, rezultat të një eksperimenti gjenetik, takohen pas shumë vitesh dhe përpiqen të gjejnë...
 • Torrente, the Dumb Arm of the Law (1998)

  image
  Viti: 2014Jesulín de Ubrique. Aksion, komedi. Një polic mashtrues, me pseudonimin Torrente, del nga burgu në vitin 2018 dhe gjen një Spanjë krejt ndryshe nga nga...
 • Ćao inspektore (1985)

  image
  A street cop is picked by the national security service in order to carry out an important and delicate task. His mission is to go undercover and infiltrate a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.