poster

Dashuri si në Filma

The Care and Handling of Roses (1996)

Dramë, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Mel Damski

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PëRMBLEDHJE

A shared passion for old movies leads to mutual attraction between two married film-club members (Ann Jillian, Lee Horsley).

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hije që mbeten pas (1985)

  image
  Agroni dhe Marjeta po jetojnë një fejesë të lumtur deri në ditën kur në një gjyq të proceduar nga Agroni, dy persona të akuzuar për vjedhje, zbulojnë fakte që...
 • The Embalmer (2002)

  image
  A solitary embalmer meets a charming and unemployed waiter who becomes his assistant, but the two get involved in a morbid and unhealthy professional and personal...
 • Sytë e engjullit (2001)

  image
  Ndërsa ndoqi një të dyshuar një natë, oficeri i Policisë së Cikagos Sharon Pogue gati se bëhet viktimë e një priteje fatale. Një i huaj misterioz, Catch ndërhyn,...
 • Shtatë jetë (2008)

  image
  2 herë kandidat për Çmimin Oskar. Rrëfimi prekës i një njeriu që mbart një sekret. Ai kërkon të shlyejë pengun, duke ndryshuar jetët e 7 njerëzve të panjohur
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.