Vlerësimi: 6.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.3/10
(3 Voto)

PëRMBLEDHJE

Nëse Pete dhe miqtë e tij ju ftojnë për darkë të djelën, atëherë ruhuni, kjo mund të jetë darka juaj e fundit. Ky grup miqsh ka marrë përsipër të vrasë ata që sipas tyre janë persona të këqinj.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Në Bryzh (2008)

  image
  Supozohej qe ata duhet te ishin zhdukur dhe te prisnin per telefonaten e bosit. Ne Bryzh.nese s'mund te fshihesh dot, te fshijne nga faqja e dheut pergjithmone.
 • Zhvatëset e Uoll Stritit (2019)

  image
  Në vitin 2014, gazetarja Elizabeta kërkon të shkruajë një artikull për striptisten Destini dhe mentoren e saj, Ramona Vega. Historia e pazakontë e një grupi...
 • Suburbikon (2017)

  image
  Matt Damon, Julianne Moore, Oscar Isaac. Amerikë, 1950. Suburbikoni është lagjja e përkryer për çdo familje, por pas fasadës së qetë fshihet një realitet...
 • Miami Blues (1990)

  image
  After Fred Frenger gets out of prison, he decides to start over in Miami, Florida, where he begins a violent one-man crime wave. He soon meets up with amiable...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.