Vlerësimi: 7.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.5/10
(20 Voto)

PëRMBLEDHJE

Fitues i 2 çmimeve Oskar. Familja Huver kërkon të fitojë trofenë 'Miss Vogëlushja Rrezatuese' për Olivian 7 vjeçare. Babai është nismëtari dhe tifozi më i madh, pastaj vijnë mami, vëllai dhe gjyshi, të cilin sapo e kanë përzënë nga azili.

Fotot

Miss vogelushja rrezatueseMiss vogelushja rrezatueseMiss vogelushja rrezatueseMiss vogelushja rrezatueseMiss vogelushja rrezatueseMiss vogelushja rrezatueseMiss vogelushja rrezatueseMiss vogelushja rrezatueseMiss vogelushja rrezatueseMiss vogelushja rrezatueseMiss vogelushja rrezatueseMiss vogelushja rrezatuese

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kohë të arta (2018)

  image
  Arkitektja e pasur dhe mjaft e mërzitshme Evi Myler-Todt (Katja Riemann) jeton me bashkëshortin e saj kirurg plastik Klausin (Oliver Masucci) në vilën e tyre...
 • Seven and a Half (2006)

  image
  Everyday lives of people in Belgrade who are obsessed with their weaknesses and led by their passions. Seven independent stories on 7 deadly sins are told in a...
 • Un héros très discret (1996)

  image
  During the Second World War, a man fabricates a brilliant and glorious life for himself. A destiny as great as the heroes in his childhood books. Albert Dehousse,...
 • My Life as a Dog (1985)

  image
  Ingemar lives with his brother and his terminally ill mother. He may have a rough time, but not as bad as Laika - the russian dog sent into space... He gets sent...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.