Vlerësimi: 7.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10
(2 Voto)

PëRMBLEDHJE

Personazhet tuaj më të dashura, ju urojnë 'Gëzuar Festat' me një buqetë filmash të shkurtër, për t'ju argëtuar sa më shumë gjatë ditëve festive

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shaun the Sheep: The Farmer's Llamas (2015)

  image
  The mischievous sheep stars in a TV special, following on from Aardman's hit film. Shaun secretly accompanies the Farmer and Bitzer to a country fair, where he...
 • Aftësia magjike e Snoumenit (1995)

  image
  Për dy vogëlushë, jeta do të ndryshojë krejtësisht, duke u kthyer në një aventurë përrallore, kur një plak prej bore, vjen në jetë si me magji. Të tre së bashku,...
 • Barbi: Përrallë Sirene (2010)

  image
  Barbi këtë herë do të na sjell historinë e Lia-s, një kampione sërfi. Një ditë ajo zbulon, se merr frymë edhe nën ujë, dhe fillon të dyshojë që mund të jetë një...
 • Pylli magjik (2001)

  image
  Çdo ditë zoti Dabondo dhe Rosendo shkojnë në pyll, të bindur se është magjik. Në të vërtetë, është vërtet i tillë, me peme dhe kafshë që lëvizin dhe flasin.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.