Vlerësimi: 6.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.6/10
(5 Voto)

PëRMBLEDHJE

This film is a compendium of the facts and fiction of the events leading up to the disaster. For dramatic effect, Sabotage was chosen as the cause, rather than electricity lashing out at a couple of tons of hydrogen.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Horizont vdekjeprurës (2020)

  image
  Ish-çifti, Sara dhe Jackson flututojnë drejt një ishulli tropikal për dasmën e një miku të përbashkët. Por brenda pak minutash pas ngritjes, piloti i tyre pëson...
 • Ambasadori i Bernës (2014)

  image
  Një tregim imagjinar i sulmit të vitit 1958 kundër ambasadës hungareze në Bernë. Bazuar në një histori të vërtetë për pasojat e revolucionit hungarez të vitit 1956.
 • Misioni (1986)

  image
  muzika: Ennio Morricone. Aktorët: Robert De Niro, Jeremy Irons. Historia e përpjekjeve të jezuiteve spanjolle për të shpetuar nga pushtimi portugez nje fis...
 • Peshkaqeni (1975)

  image
  Një nga filmat më të mirë të regjisorit Steven Spielberg. Film fitues i 3 çmimeve Oskar. Kur një peshkaqen gjigand terrorizon banorët e një ishulli të vogël, tre...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.